Red Star Info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Чарлс Џенкинс поново у Београду

Go down

01092016

Порука 

Чарлс Џенкинс поново у Београду Empty Чарлс Џенкинс поново у Београду




Чарлс Џенкинс Амерички бек са српским пасошем, допутовао је јутрос у Београд и тако појачао екипу Црвене звезде за такмичарску сезону 2016-2017.

Чарлс Џенкинс поново у Београду Djenka-se-vratio-3

Велики љубимац навијача нашег клуба, али и један од најзаслужнијих за велике успехе на паркету у претходним сезонама, после једногодишњег играња у италијанском "Арманију" вратио се у Црвену звезду и Београд, свој клуб и своју другу кућу. И тако је и изгледао, ја звучао после вишечасовног године из Нујорка:

"Много сам срећан што сам поново у Београду и Црвеној звезди. Нема приче, следи нам Велики рад, јер нас чекају и велике обавезе у Евролиги и осталим такмичењима. Све остало Сада није важно, проблеме ћемо решавати у ходу. Добро знам шта се од мене очекује, и ја добро знам шта да очекујем у Црвеној звезди, од тренера, саиграча, управе ... Уосталом да је и један од разлога зашто сам се вратио овде, јер ми за Београд, Србију, људе у њој, Клуб, навијаче, везују изузетне успомене "рекао је по доласку у Београд Царлс Џенкинс, који ће се већ током поподнева прикључити својим клупским саиграчима на тренингу, од којих су многи заједно са њим, освајали титуле у ЛА сам КЛ Лиги ја играли велике Европске утакмице ...

Добродошао у своју другу кућу Ђенка!
RedStarInfo
RedStarInfo
Администратор
Администратор

Posts : 14
Join date : 31.08.2016

https://redstarinfo.board-directory.net

Назад на врх Go down

Share this post on: reddit

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму